menu left
menu right

Preuzmite RSS

Završena obuka za AutoCAD, uskoro nova Škola računovodstva

Posle održana 64 časa, u Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija završena je stručna obuka polaznika za rad u kompjuterskom programu AutoCAD.

Reč je o standardnom računarskom programu za tehničko crtanje koji se koristi u mašinstvu, elektrotehnici, arhitekturi i građevini. Obuku za rad u programu AutoCAD završilo je šest polaznika, svi iz radnog odnosa, koji su potpuno obučeni da samostalno kreiraju složenije dvodimenzionalne tehničke crteže.

Valjevska državna visoka škola od početka aprila će organizovati i sedmu po redu Školu računovodstva, koja traje tri meseca. Polaznici Škole računovodstva tokom obuke imaju obezbeđenu literaturu, a na kraju kursa dobijaju stručni sertifikat. Prijave su do kraja marta, u školi ili na internet sajtu VIPOS-a. Obuku za računovođe na VIPOS-u do sada je uspešno završilo preko 90 naših sugrađana.

Infostud poslovi

Visoka poslovna škola strukovnih studija Valjevo
Ul. Vuka Karadžića 3a, 14000 Valjevo , Srbija
tel/faks 014/224-735, 232-644